ЦІКАВИНКИ БАТЬКАМ

5 переваг денного сну малюків.

Шановні батьки, без сумніву, ви любите своїх дітей, але часом всім потрібен невеликий тайм-аут. Для вас є гарна новина - денний сон вашої дитини - це не просто перерва, це маленький дарунок небес, ось п'ять причин, чому.

1. Трішки часу для себе. Денний сон - це шанс на те, щоб ваша дитина занурилася у свій внутрішній світ та всі її занепокоєння зникли на той час, поки вона мандрує своєю уявою. Ви можете трохи відпочити від її постійних питань"Чому?", а вона відпочине у своїх власних фантазіях та сновидіннях.

2. Релаксація для мозку. Мабуть, ви знаєте, що мозок вашої дитини несе велике навантаження кожного дня, але денний сон - це як тиша серед бурі. Він дозволяє мозку вашої дитини розслабитися і перегрупуватися перед наступними викликами,  іграми, спілкуванням, навчанням.

3. Енергія для подальших розваг. Відновлення енергії- це ще одна велика перевага денного сну. Після гарного відпочинку ваша дитина буде фізично повністю зарядженою для наступного раунду своїх улюблених розваг. Немає нічого кращого, ніж побачити, як ваша дитина бадьора та активна, в доброму гуморі.

4. Цікаві сновидіння. Вам відомо, що діти можуть мати дуже жваві фантазії, і це стосуєтьсяй їхніх сновидінь. Денний сон може дати вашій дитині можливість насолоджуватися власними пригодами та фантазіями, що вже само по собі є певним досвідом для маленького дослідника.

5. Щастя для батьків. (І цене менш важливий, пункт). Коли ваша дитина спить, ви можете нарешті відпочити від постійного нагляду та турбот. Це дозволяє вам фізично відновитися, зняти нервове напруження та насолодитися короткою перервою, перш ніж продовжите свою місію - виховання вашого маленького непосиди.



Чому дітям потрібні розмальовки?

          Розмальовки розвивають дрібну моторику й кисті. Спочатку малюнки не мають бути надто складні — техніка розфарбування «зростає» з віком дитини.

           Розмальовки розвивають посидючість, увагу та художній смак — дитина обирає кольори, навчаючись їх комбінувати.

Коментар дитячого психолога Олени Коляди

        Розвиток дрібної моторики допомагає розвитку розумової діяльності малюка. Відтворюючи образи на папері, малюк розвиває символічне мислення, коли поєднує в голові різні образи, які може означати слово.

         Наприклад, порівнюємо намальованого кота, живого кота та кота з мультфільму. Вивчаючи різні предмети та торкаючись до них, дитина накопичує досвід. Відкриваючи коробку, зазираючи всередину неї, дитина з’ясовує причинно-наслідкові зв’язки.

         Малювання дає багато можливостей для розвитку дрібної моторики. Зокрема, малювання фарбами дозволяє навчитися володіти пензлем, змішувати фарби, створювати нові кольори, контролювати фарбу на папері тощо. Природно, що першими «фарбами» для розвитку творчості і самовираження дитини стають фізіологічні рідини та їжа.

          Роль різноманітної активності для розвитку дитини важлива. Втім, сучасні психологи не радять занадто приділяти увагу ранньому розвитку та навчанню. Для гармонійного розвитку дитини важливо залишити простір для проявлення її власного інтересу.      

Відповідна до віку поступова підтримка розвитку самостійності сприяє розвитку творчої та розумової діяльності дитини. Психологи кажуть, що дитині потрібен простір, щоб поставити питання перед тим, як отримати відповідь на нього.









Знайдіть час,  щоб бути батьком:  " 7 цікавих способів як провести час з донькою та з сином". Проведіть вихідні дні з користю для себе і для дитини ))


Поради для батьків, що робити: "Якщо дитина не може заснути".







Папка пересувка "Вербна неділя"









Ідеї для корисного проведення часу з дитиною:

https://gylyajpole.city/read/dosvid/74170/chim-zajnyatis-z-doshkilnikom-pid-chas-karantinu-poradi-vihovatelya

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Папка-пересувка "Вербна неділя"

Методика ідентифікації дітей з батьками опитувальник А.І. Зарова